• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر : 130
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پیام تبریک رئیس شورای اسلامی
  پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهر مرند به مناسبت ولادت حضرت محمد (ص)
  دکتر اکبر یحیوی رئیس شورای اسلامی به مناسبت ولادت حضرت محمد(ص) پیامی صادرکرد. به گزارش خبرگزاری شورای شهر ؛ اکبر یحیوی، طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مغفرت حضرت محمد مصطفی (ص) راتبریک و تهنیت گفت. فرا رسیدن خجسته زاد روز رسول مهربانی و عزت، مبشر آگاهی و حکمت، پرچمدار عدالت و برابری […]

  دکتر اکبر یحیوی رئیس شورای اسلامی به مناسبت ولادت حضرت محمد(ص) پیامی صادرکرد.

  به گزارش خبرگزاری شورای شهر ؛ اکبر یحیوی، طی پیامی میلاد با سعادت پیامبر رحمت و مغفرت حضرت محمد مصطفی (ص) راتبریک و تهنیت گفت.

  فرا رسیدن خجسته زاد روز رسول مهربانی و عزت، مبشر آگاهی و حکمت، پرچمدار عدالت و برابری حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) به روایت اهل سنت و آغاز هفته وحدت بر تمامی مسلمین تبریک و تهنیت باد.

  حضرت محمد مصطفی (ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.

  هفته پرشکوه وحدت یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب  اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) است و در این راستا، ایران اسلامی با توجه به وحدت بی نظیر فرق مذهبی، نمونه ای از آرمان پیامبر اعظم (ص) در وحدت است و یقیناً مردم شریف و با ایمان شهرستان مرند هم در سایه سار پر برکت پیامبر نور و مهربانی، عشق و محبّت به هم نوع را از مهمترین واجبات دانسته و در این ایام فرخنده حمایت و دستگیری را سرلوحه کار خویش می سازند.
  امید است توفیق آن را داشته باشیم از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی ، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته ای بهره مند شده و بتوانیم در امر خطیر خدمت رسانی به مردم و ارتقاء بیش از پیش در شهر مرند  توفیق داشته باشیم.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب