• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر : 102
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  پیام تسلیت
  پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر مرند به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع)
  حضرت امام حسن عسکری (ع) پس از بیست و هشت سال زندگی و شش سال امامت در هشتم ربیع الاول سال ۲۶۰ هجری در شهر سامرا به دست معتمد عباسی به شهادت رسیدند. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی : دکتر اکبر یحیوی رئیس شورای اسلامی , با اشاره به وضعیت اختناق و محدودیت های […]

  حضرت امام حسن عسکری (ع) پس از بیست و هشت سال زندگی و شش سال امامت در هشتم ربیع الاول سال ۲۶۰ هجری در شهر سامرا به دست معتمد عباسی به شهادت رسیدند.
  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی : دکتر اکبر یحیوی رئیس شورای اسلامی , با اشاره به وضعیت اختناق و محدودیت های زمان امام حسن عسکری بیان کرد: امام یازدهم قطب دایره مبارزه بود و با وجود همه فشارهای دستگاه جور عباسی و کنترل ها و مراقبت های دولت مرکزی یک سلسله فعالیت های سیاسی، اجتماعی و علمی از جهت حفظ اسلام و مبارزه با افکار ضد اسلامی انجام داد.
  رئیس شورا افزود: امام حسن عسکری (ع) در مکتب علم و دانشِ خود اندیشمندان با فضیلتی تربیت نمود که هرکدام با بجای گذاردن آثار مکتوب در زمینه های گوناگون علوم اسلامی, گامهای موثری در جهت رشد و اعتلای معارف اسلامی برداشتند.
  اینجانب شهادت امام حسن عسکری (ع) را به پیشگاه قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری و شیعیان دلسوخته تسلیت عرض می نمایم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب