• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۵ آذر ۱۳۹۶ | کد خبر : 84
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  به گزارش خبرنگار شورای اسلامی شهر مرند:
  استادی عضو شورای شهر از نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد و گفت:
  :فرسودگی علاوه بر اینکه از لحاظ زیست محیطی ممکن است مشکلاتی را برای این شهر ایجاد کند از لحاظ زیباسازی شهری نیز چهره مناسبی از شهر مرند برای مسافران ،گردشگران وبازدیدکنندگان ارائه نمی کند.خصوصا اینکه مرند به عنوان  شاه راه جاده ابریشم می باشد. وی استفاده از ناوگان نوسازی شده حمل و نقل عمومی را گامی […]

  :فرسودگی علاوه بر اینکه از لحاظ زیست محیطی ممکن است مشکلاتی را برای این شهر ایجاد کند از لحاظ زیباسازی شهری نیز چهره مناسبی از شهر مرند برای مسافران ،گردشگران وبازدیدکنندگان ارائه نمی کند.خصوصا اینکه مرند به عنوان  شاه راه جاده ابریشم می باشد.
  وی استفاده از ناوگان نوسازی شده حمل و نقل عمومی را گامی در راستای بهبود سیمای شهر دانست و گفت: با از رده خارج شدن اتومبیل ها و تاکسی های فرسوده، منظر عمومی شهر را برای تبریز ۲۰۱۸ آماده می شود.
  استادی گفت: بر اساس توافق صورت گرفته، با ارائه تسهیلات لازم از سوی بانک های عامل و همکاری شرکت های خودروسازی، طرح های نوسازی ناوگان تاکسیرانی پیگیری می شود.

  عضو شورای شهر تاکید کرد: با جایگزینی تاکسی های فرسوده، گام بسیار بلندی در بهبود کیفیت خدمات ارائه شده ناوگان حمل و نقل شهرداری مرند به شهروندان برداشته خواهد شد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب